Firma

Jako VERSO oferujemy swoim klientom klamki i akcesoria drzwiowe. Nasze produkty dzięki dbałości o jakość, atrakcyjny design i odpowiedni poziom cenowy wybierane są nie tylko przez klientów indywidualnych ale i przez architektów wnętrz i inwestorów. Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu pod marką VERSO możemy oferować Państwu produkty których szuka współczesny, świadomy swoich potrzeb klient - dlatego produkty VERSO już na etapie projektowania przygotowywane są tak, aby każdy detal wpływał na odpowiednią ergonomię produktu a całokształt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Klamki i akcesoria VERSO dostępne są w wybranych marketach typu DIY oraz u autoryzowanych przedstawicieli marki VERSO na terenie całego kraju. Ten sposób dystrybucji pozwala na oferowanie produktów marki VERSO w atrakcyjnych i odpowiedzialnych cenach. Firmy zainteresowane dystrybucją prosimy o szybki kontakt, ponieważ obecnie jesteśmy na etapie finalizacji budowy sieci dystrybutorów regionalnych którym zaprezentujemy najlepszą, pozwalającą na szeroką ekspansję ofertę cenową.

Na każdym etapie produkcji i dystrybucji korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i bogatych narzędzi pozwalających nam na dokładną kontrolę jakości oferowanych produktów, innowacje technologiczne oraz odpowiednie wsparcie sprzedażowe i po sprzedażowe. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialne i nowoczesne podejście do oferowanych produktów pozwoli marce VERSO i jej dystrybutorom na szybką i efektywną ekspansję na Polskim i europejskim rynku okuć do drzwi.